Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерт КНДІСЕ став учасником вебінару CEPOL «Виявлення та розслідування злочинів, пов’язаних з використанням транспортних засобів у ЄС»

06 грудня 2022 року в онлайн форматі пройшов міжнародний семінар «Виявлення та розслідування злочинів, пов’язаних з використанням транспортних засобів у ЄС», до якого долучився головний судовий експерт відділу технічних досліджень документів Сергій Науменко.

Організатор заходу – Агентство Європейського Союзу з питань правопорядку (CEPOL).

Метою вебінару було покращення знань експертів щодо виявлення та розслідування автотранспортних злочинів у Європі. Під час заходу учасники були ознайомлені з останніми тенденціями та найкращими практиками щодо розслідувань злочинів, пов’язаних з транспортними засобами,  а представлені презентації окреслили основні інструменти та техніки ідентифікації викрадених автомобілів. Крім того, учасники вебінару були ознайомлені з презентацією Служби кримінальної розвідки Федерального Міністерства внутрішніх справ Австрії, де було зосереджено увагу на основні служби підтримки Європолу для боротьби зі злочинністю, пов’язаною з транспортними засобами.

По завершенню вебінару учасники отримали сертифікати участі.

Можливо вам буде цікаво: