Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ з робочим візитом відвідав представник ООН в Україні з прав людини та верховенства права

01 грудня 2022 року КНДІСЕ з робочим візитом відвідав Іван Йовановіч, представник ООН в Україні з прав людини та верховенства права.

У ході робочої зустрічі Наталія Нестор, заступник директора КНДІСЕ, ознайомила Івана Йовановіч з діяльністю КНДІСЕ,  наголосивши на основних завданнях, проблемах та викликах, що постають сьогодні перед судовими експертами.

Під час спілкування сторони акцентували увагу на низці питань, з якими сьогодні зіштовхуються судові експерти при виконанні судових експертиз, зокрема тих, що стосуються російської агресії здійсненої на території України. Наталія Нестор наголосила, що наразі українські експерти потребують підтримки світової спільноти, оскільки працюють в надзвичайних умовах та з великою завантаженістю. Іван Йовановіч запевнив своєю чергою, що місія представництва ООН буде намагатися підтримати судових експертів України через низку відповідних проєктів.

Представник ООН в Україні з прав людини та верховентсва права подякував керівництву КНДІСЕ за вичерпну інформацію щодо діяльності Інституту та висловив надію на подальшу співпрацю з Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз.

Можливо вам буде цікаво: