Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ вітає з Днем вишиванки!

19 травня 2022 року українці відзначають День вишиванки.

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні одним з таких символів є вишиванка. Вишиванка є національним оберегом, святинею, що символізує собою духовне багатство українського народу та несе наші традиції і мудрість.

Але сьогодні Україна, має захищати не лише фізичні кордони, а й духовно-культурні. І вишиванка у цій боротьбі є духовною бронею українців. Вишита сорочка була, є та буде символом нашої ідентичності, віри, надії, любові, боротьби,  а головне – перемоги! День вишиванки – це ще одне свято для українців, ще один прояв єдності нашого народу у важкі часи.  Українська вишиванка вже давно в світі стала маркером нашої ідентичності, нашої нації і саме таким чином ми ще раз нагадаємо про себе світові.

Традиційно в Україні цей день відзначається у третій четвер травня і вже за добрим звичаєм до цього свята приєднуються співробітники КНДІСЕ, які мають колективну традицію в цей день вдягати вишиванку.

І, пам’ятаючи про могутню силу цього атрибуту українського народу, давайте вдягати вишиванки частіше – не лише на свята, а й у будні. Тоді нас, українців, ніхто і ніщо не зможе здолати! З Днем вишиванки! Ми-сильні! Ми-вільні! Ми переможемо!

Можливо вам буде цікаво: