language

Відбулося засідання секції судової автотехнічної експертизи

19 травня 2022 року відбулося засідання секції судової автотехнічної експертизи науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України в режимі відеоконференції.

В роботі секції прийняли участь представники Київського, Харківського, Донецького, Дніпропетровського, Львівського та Одеського НДІ судових експертиз Міністерства юстиції України.  

Від Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України у роботі секції брали участь:

  • Павло Борщевський, завідувач відділу автотехнічних видів досліджень КНДІСЕ, голова секції;
  • Олександр Юрченко, головний судовий експерт відділу автотехнічних видів досліджень;
  • Сергій Калмиков, провідний судовий експерт відділу автотехнічних видів досліджень, секретар секції.

Відповідно до затвердженого порядку денного учасниками секції були розглянуті пояснювальні записки на НДР, що пропонуються для включення до тематичного плану НДР науково-дослідних установ судових експертиз Міністерства юстиції України на 2023 рік, хід виконання НДР на поточний рік. Крім того, експерти обговорили та розглянули актуальні питання судової автотехнічної експертизи, зокрема важливість висновків щодо механізмів відшкодування пошкоджених транспортних засобів, пов’язаних з наслідками військової агресії російської армії на території  України, тощо.

Проведення засідань секцій сприяє продуктивній співпраці між співробітниками науково-дослідних установ судових експертиз та дозволяє у конструктивному плані обговорити коло  нагальних питань для їх подальшого ефективного розв’язання.

Можливо вам буде цікаво: