Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ вітає з днем Державного Прапора України

23 серпня Україна відзначає державне свято – День Державного Прапора.

Державний прапор – це символ духу й свободи нашої країни. Це символ усіх головних етапів і звершень, які сталися протягом років незалежної України.

Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам’яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв’язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.

Під синьо-жовтим прапором переміг Майдан, Революція Гідності, під цим прапором бійці й сьогодні захищають незалежність України від російської агресії.

Сьогодні ми відзначаємо День Державного прапора та схиляємо голови в пам’ять про тих, хто під його небесно-золотими кольорами віддавав життя «за Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ!», хто в часи великих випробувань тернистими й героїчними шляхами міцно тримав у руках  національну святиню.

Доля незалежної держави залежить від кожного з нас. Але головним її гарантом є наші Збройні Сили України, Національна гвардія, інші силові структури, які боронять країну від російської агресії.

Переконані, що Україна вистоїть, Україна звільнить усі окуповані російським агресором землі і збудує потужну європейську державу, де нашим одвічним символом  є  та залишиться синьо-жовтий стяг!

Слава Україні! Героям Слава!

Можливо вам буде цікаво: