Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ вітає з Днем Незалежності України!

Щиросердечно вітаємо вас з Днем Незалежності України – із найвеличнішим національним святом нашої Державності.

Цього року ми відзначаємо це свято під звуки сирен та вибухів.

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, як і ми разом, цілою країною боремося за свою незалежність. Кожен на своєму фронті захищає нашу державу.

На жаль, сьогодні за своє споконвічне прагнення до свободи Україна продовжує платити високу ціну. Ми вкотре зі зброєю в руках боронимо свою землю та зазнаємо тяжких випробувань у боротьбі за незалежність України. Триває війна з росією, де наші герої виборюють та захищають незалежність та територіальну цілісність України та непорушність її кордонів. Ми пишаємося українськими воїнами, які є прикладом мужності і патріотизму!  

Без сумніву, майбутнє України, її незалежність в надійних руках, адже українці формують сьогодні нове мислення і цінності демократичного європейського суспільства.

Найважливішим і найпотрібнішим побажанням для нас сьогодні є побажання миру та перемоги. Увесь цивілізований світ знає: нам не потрібно чужого, ми хочемо лише повернути своє. За нами правда, а значить – і перемога! Нас не залякати!

Ми – сильні! Ми – вільні! Ми переможемо!

Зі святом вас!  З Днем Незалежності України!

Слава Україні! Героям слава!

Можливо вам буде цікаво: