Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ отримав високі результати у Міжлабораторному кваліфікаційному тестуванні ENFSI

Лабораторія автотехнічних, товарознавчих та спеціальних видів досліджень КНДІСЕ отримала високі результати у Міжлабораторному кваліфікаційному тестуванні, яке проводилось робочою групою ENFSI з дорожньо-транспортних пригод.

На чолі з завідувачем лабораторії автотехнічних видів досліджень Борщевським П.Г., КНДІСЕ була єдиною установою з України, що взяла участь у цьому тестуванні.

Мета тестування полягає в оцінці здатності експертних установ оцінювати швидкість автомобіля перед зіткненням, на основі інформації, що була зібрана в результаті катастрофи.

Тестування проходило в три етапи, під час яких надавалася інформацію щодо дорожньо-транспортної пригоди. Завдання учасників полягало в необхідності адаптувати свою оцінку згідно з новою інформацією. Також, окрім визначення швидкості, на кожному етапі були поставлені додаткові завдання.

За результатами Міжлабораторного кваліфікаційного тестування експерти КНДІСЕ виконали завдання без помилок, оцінки швидкості транспортного засобу були відповідними, а можливості лабораторії автотехнічних, товарознавчих та спеціальних видів досліджень щодо досліджень причин та обставин ДТП знаходяться на відповідному з провідними експертними установами рівні.

Можливо вам буде цікаво: