Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Візит делегації Державної некомерційної організації «Національне бюро експертиз» Національної академії наук Республіки Вірменія до КНДІСЕ

За програмою обміну CEPOL-2021 до КНДІСЕ прибули експерти з  Державної некомерційної організації «Національне бюро експертиз» Національної академії наук Республіки Вірменія.

CEPOL – це Агентство Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів, діяльність якого спрямована на розробку, упровадження й координацію навчання працівників правоохоронних органів.

CEPOL об’єднує мережу закладів освіти з підготовки фахівців у державах – членах ЄС та сприяє проведенню тренінгів щодо забезпечення безпеки, обміну інформацією. CEPOL також співпрацює з органами ЄС, міжнародними організаціями з метою забезпечення колективного реагування на актуальні загрози безпеці.

Об’єднуючи працівників правоохоронних органів, CEPOL забезпечує умови для їх професійного зростання, сприяє розв’язанню питань, пов’язаних з європейською безпекою, та створенню мережі закладів вищої освіти для належної підготовки професіоналів. Девіз CEPOL – навчання, інновація та мотивація.

Починаючи з 2019 року в програмах обміну CEPOL можуть брати участь і науково-дослідні інститути судових експертиз. КНДІСЕ — перша установа з системи Міністерства юстиції України, що взяла участь у програмі.

Можливо вам буде цікаво: