language

Візит делегації Державної некомерційної організації «Національне бюро експертиз» Національної академії наук Республіки Вірменія до КНДІСЕ

За програмою обміну CEPOL-2021 до КНДІСЕ прибули експерти з  Державної некомерційної організації «Національне бюро експертиз» Національної академії наук Республіки Вірменія.

CEPOL – це Агентство Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів, діяльність якого спрямована на розробку, упровадження й координацію навчання працівників правоохоронних органів.

CEPOL об’єднує мережу закладів освіти з підготовки фахівців у державах – членах ЄС та сприяє проведенню тренінгів щодо забезпечення безпеки, обміну інформацією. CEPOL також співпрацює з органами ЄС, міжнародними організаціями з метою забезпечення колективного реагування на актуальні загрози безпеці.

Об’єднуючи працівників правоохоронних органів, CEPOL забезпечує умови для їх професійного зростання, сприяє розв’язанню питань, пов’язаних з європейською безпекою, та створенню мережі закладів вищої освіти для належної підготовки професіоналів. Девіз CEPOL – навчання, інновація та мотивація.

Починаючи з 2019 року в програмах обміну CEPOL можуть брати участь і науково-дослідні інститути судових експертиз. КНДІСЕ — перша установа з системи Міністерства юстиції України, що взяла участь у програмі.

Можливо вам буде цікаво: