Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Керівництво КНДІСЕ на форумі «Лабораторія: інновації та прикладні рішення»

Визначальним імперативом роботи різних галузей діяльності є модернізація та інноваційний шлях розвитку. Найбільш важливою складовою цих процесів є прорив в науково-технологічній сфері. Критерії професійності та інноваційності набувають дедалі вагомішого значення при ранжуванні країн у міжнародному товаристві.

За останній час Київський науково-дослідний інститут судових експертиз зробив значний крок вперед у розвитку потужностей. Вступ до Європейської мережі судово-експертних установ ENFSI дав можливість фахівцям КНДІСЕ бути учасниками профільних робочих груп, обмінюватися досвідом з іноземними колегами та впроваджувати кращу європейську практику. Важливим фактором реалізації спільної міжнародної судово-експертної діяльності, зменшення термінів проведення судових експертиз та експертних досліджень є наявність відповідної матеріально-технічної бази. Планування матеріально-технічного забезпечення визначає оптимальні потреби для забезпечення оперативної та професійної діяльності судових експертів.

З метою моніторингу останніх тенденцій розвитку сучасного обладнання спеціалізованих лабораторій директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін та фахівці відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів КНДІСЕ відвідали перший практичний форум «Лабораторія: інновації та прикладні рішення».

Захід зібрав керівників та директорів профільних експертних установ, завідувачів лабораторій та спеціалістів з якості, котрі готові до впровадження інноваційних рішень в українських лабораторіях.

Форум дав можливість присутнім протестувати інноваційні прилади, в тому числі, на своїх зразках, досконало вивчити обладнання, обговорити з колегами переваги та недоліки використання приладів різних виробників та отримати аргументоване рішення про практичну необхідність впровадження інноваційних технологій в лабораторіях підприємств та організацій.

За словами директора КНДІСЕ Олександра Рувіна високий науковий, матеріально-технічний рівень сучасної судово-експертної діяльності, професіоналізм і організованість роботи експертів, забезпечення обладнанням відповідного рівня, об’єктивно підвищують роль і значення судової експертизи, зокрема, у забезпеченні діяльності правоохоронних органів і судів.

Висновки судових експертів мають однакове процесуальне значення з іншими доказами під час розгляду справ. Ефективність боротьби зі злочинністю в державі суттєво залежить від стану організації та роботи судово-експертної діяльності.

Можливо вам буде цікаво: