Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти-психологи Київського НДІСЕ під час конференції обговорили з колегами питання використання поліграфа в Україні

Експерти відділу психологічних досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України стали учасниками П’ятої науково-практичної конференції поліграфологів «Використання поліграфа в Україні: протидія злочинності, забезпечення кадрової безпеки, допомога бізнесу».

Захід відбувся з ініціативи Всеукраїнської асоціації поліграфологів на базі Національного університету «Одеська юридична академія».

Мета Конференції ‒ формування та укріплення співпраці між фахівцями-поліграфологами, обмін досвідом та формування міцної науково-практичної платформи, сприяння розвитку професії «поліграфолог» в Україні.

Учасники заслуховували доповіді щодо практики використання поліграфа, обговорювали питання його використання у сфері проведення досліджень, вивчали особливості проведення відповідних судових психофізіологічних експертиз та розглядали приклади роботи в особливо складних випадках.

Завідувач відділу психологічних досліджень КНДІСЕ Юрій Ірхін представив учасникам доповідь на тему «Особливості методології й стандартизації використання поліграфу в судово-експертній діяльності». Заступник завідувача відділу психологічних досліджень КНДІСЕ Андрій Семенець розповів про «Використання комп’ютерного поліграфа при проведенні судових психологічних експертиз».

Спікерами також бути представлені теми щодо досвіду розкриття та розслідування за допомогою поліграфа злочинів, вчинених з особливою жорстокістю, окремих аспектів аудіовізуальної діагностики у передтестовій бесіді, поліграфного опитування як заходу оперативного пошуку тощо.

Загалом Конференція пройшла у відкритій до діалогу атмосфері, супроводжувалася активними обговореннями виступів та дискусіями щодо актуальних спірних питань.

Можливо вам буде цікаво: