Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти Київського НДІСЕ взяли участь в семінарі Національного агентства з акредитації України

На запрошення Національного агентства з акредитації України представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз взяли участь в семінарі для експертів з акредитації випробувальних лабораторій відповідно до стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025:2006.

Захід було організовано з метою підвищення рівня компетентності слухачів. Учасники розглянули основи перевірки випробувальних лабораторій згідно з методиками Національного агентства з акредитації України, а також актуальні питання їх акредитації (з урахуванням документів EA, ILAC і політик НААУ).

Завершилась зустріч врученням слухачам свідоцтва про участь у семінарі.

Нагадаємо, Київський науково-дослідний інститут судових експертиз нині атестований в межах єдиної Комплексної системи управління якістю відповідно до міжнародних вимог (ДСТУ ІS0/ІЕС 17025:2006), що дає підстави для визнання результатів висновків судових експертів КНДІСЕ міжнародними судами.

У контексті прагнення вступу до Європейського союзу ми продовжуємо вживати заходи щодо удосконалення науково-методичної бази судової експертизи з метою досягнення європейського рівня, а саме до розширення сфери акредитації за окремими видами криміналістичних досліджень за стандартом ISO/IEC 17025:2006.

Можливо вам буде цікаво: