Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти КНДІСЕ виступили доповідачами круглого столу «Актуальні проблеми екологічного та земельного права»

Провідний науковий співробітник відділу досліджень з питань землеустрою та оцінки земель Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Вікторія Савчак виступила доповідачем під час проведення круглого столу «Актуальні проблеми екологічного та земельного права».

Захід відбувся на базі Університету державної фіскальної служби України та був присвячений відзначенню Дня науки.
Практик та науковець Вікторія Савчак у цікавій та доступній формі розповіла студентам про етапи проведення земельних експертиз, навела приклади з власної професійної діяльності.

Слухачі дізнались, що земельно-технічна експертиза на часі є однією з найпоширеніших і затребуваних експертиз. Необхідність її проведення виникає при вирішенні земельних спорів, пов’язаних з розділом земельної ділянки, визначенням її місцезнаходження і меж, накладенням ділянок одна на одну, помилками в площі тощо. Крім того, існують різні підвиди земельно-технічної експертизи, які допомагають вирішувати інші спірні питання.

Після виступу експерта Київського НДІСЕ слухачі мали можливість поставити додаткові запитання. Загалом зустріч стала пізнавальною та продуктивною.

Можливо вам буде цікаво: