Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерт Київського НДІСЕ представив Україну на саміті «Mühlbauer Security Summit 2019»

Головний судовий експерт відділу технічних досліджень документів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Сергій Науменко представив Україну на міжнародному саміті з питань розробки перспективних елементів захисту ідентифікаційних документів.

Захід відбувся впродовж трьох робочих днів у місті Родінг (Німеччина) та зібрав до спільної роботи понад 150 учасників з різних країн світу. Усі делегати представили провідні установи та експертні лабораторії світу для обміну фундаментальними знаннями та інноваційними ідеями. Основною метою заходу є популяризація прикладів передового досвіду для вирішення передового виробництва та верифікації документів.

Україна була заявлена учасницею вперше, а експерт Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Сергій Науменко став єдиним представником нашої держави.

Питання ідентифікаційних документів стало викликом сучасності, адже з розвитком технологій виникають дедалі більше шахрайських та незаконних схем їх виготовлення. Надійність та захищеність ідентифікаційних документів, а відповідно і безпека кожного громадянина, є першочерговим завданням.

В процесі роботи саміту обговорювалися, зокрема, такі теми:

  • Сучасні елементи захисту документів, банкнот і цінних паперів;
  • Технологія нанесення зображення Альфреско;
  • Виготовлення паспортів, eID документів і банківських карт;
  • Цифрова ідентифікація;
  • Значення криптографії в світі eID документів;
  • Інспекція з використанням біометричної ідентифікації – сьогодні і завтра;
  • Майбутнє аутентифікації документів, банкнот і цінних паперів;
  • Елементи захисти OVD Kinegram AG;
  • Вбудоване зображення і його переваги;
  • Досягнення в області безпечного виробництва і персоналізації документів тощо.

Важливо зазначити, що учасники саміту отримали зразки документів з прикладами захисних елементів про які йшлося в доповідях для роботи на місцях. Таким чином завдяки участі українського представника стане можливим вивчення передового світового досвіду з питань розробки перспективних елементів захисту ідентифікаційних документів. Отримані практичні матеріали поповнять інформаційну базу документів Київського НДІСЕ, так унікальна колекція наданих зразків документів та захисних елементів.

Отримані знання та інформацію учасник саміту Сергій Науменко найближчим часом представить на семінарі для колег Київського НДІСЕ та представників регіональних відділень.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України продовжить шлях розвитку міжнародного співробітництва.

Можливо вам буде цікаво: