Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Щиро вітаємо Вінницьке та Черкаське відділення Київського НДІСЕ з 21-річчям!

Колектив Київського науково-дослідного інституту судових експертиз на чолі з Директором Олександром Рувіним щиро вітають фахівців Вінницького та Черкаського відділень 21-річчям існування!

З моменту створення та вже 21 рік поспіль покоління співробітників відділень на високому професійному рівні забезпечують потреби правосуддя у використанні спеціальних знань.

В’ячеслав Криловський, завідувач Вінницького відділення КНДІСЕ та Антоніна Єфіменко, завідувач Черкаського відділення КНДІСЕ очолюють потужні колективи, які активно проводять науково-дослідну та експертну діяльність, беруть участь в українських та міжнародних конференціях, брифінгах і круглих столах, використовують найкращі досягнення науки й техніки в судово-експертній діяльності.

Шановні колеги, щиро вітаємо Вас із ювілеєм! Судово-експертна діяльність має неоціненне значення для розвитку нашої країни. Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, слідувати найвищим стандартам в роботі та успішно розвиватися у відповідності останнім вимогам часу. Зичимо Вам добра і злагоди, щастя і міцного здоров’я, творчої наснаги та професійного зростання.

Добробуту Вам та Вашим сім’ям!

Можливо вам буде цікаво: