Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

16 травня в Україні відзначають унікальне свято – День вишиванки

Експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України підтримують українські традиції та відзначають День вишиванки.

Всесвітній День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. Нині свято завоювало широку популярність серед українців та за рубежем, воно покликане популяризувати українську культуру і традиції.

Вишита сорочка є національною святинею! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Кожен регіон України – незрівнянний у техніці виконання унікальних вишиванок. Кожна майстриня з різних місцевостей по різному використовували техніки вишивки, а особлива відмінність полягала саме в орнаментах. В кожній області можна прослідкувати свої, неповторні вишиванки.

Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення та заряджає енергією. Бажаємо усім міцного здоров’я, віри та сили для нових звершень, щастя кожного заради процвітання нашої України. Зі святом!

Можливо вам буде цікаво: