День вишиванки у КНДІСЕ

Експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України підтримують українські традиції та відзначають День вишиванки.

Всесвітній День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. Нині свято завоювало широку популярність серед українців та за рубежем, воно покликане популяризувати українську культуру і традиції.

Вишита сорочка є національною святинею! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Кожен регіон України – незрівнянний у техніці виконання унікальних вишиванок. Кожна майстриня з різних місцевостей по різному використовували техніки вишивки, а особлива відмінність полягала саме в орнаментах. В кожній області можна прослідкувати свої, неповторні вишиванки.

Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення та заряджає енергією. Бажаємо усім міцного здоров’я, віри та сили для нових звершень, щастя кожного заради процвітання нашої України. Зі святом!