Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін на чолі української делегації експертів здійснив робочий візит до Литовської Республіки

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін, завідувач лабораторії інженерно-технічних видів досліджень КНДІСЕ Олександр Буратевич та завідувач відділу досліджень будівельних конструкцій, визначення вартості робіт і нерухомого майна та дорожньо-технічних досліджень лабораторії інженерно-технічних видів досліджень Роман Пасько здійснили робочий візит до Центру судової експертизи Литовської Республіки в рамках місії розвитку співпраці Київського науково-дослідного інституту судових експертиз з іноземними партнерами.

Провідні фахівці КНДІСЕ долучились до роботи експертно-кваліфікаційної комісії для проведення атестації колег Литовського відомства за будівельно-технічним напрямком. Керманич Інституту Олександр Рувін вважає, що подібна ініціатива зробить вагомий внесок у розвитокміжнародної співпраці між провідними судово-експертними установами світу.

«Співробітництво сприяє розвитку науково-методичного забезпечення, удосконаленню вітчизняної системи сертифікації обладнання та інших засобів, а також підвищує ефективність системи підготовки і кваліфікацію українських співробітників державних судово-експертних установ, зокрема – Київського НДІСЕ», – зазначив Олександр Рувін.

В свою чергу директор Центру судової експертизи Литовської Республіки Габріеле Юодкайте-Гранскіене висловила глибоку вдячність Олександру Рувіну і фахівцям КНДІСЕ за підтримку. Вона побажала українським колегам трудових успіхів і зазначила, що сподівається на подальшу співпрацю.

Можливо вам буде цікаво: