language

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін на чолі української делегації експертів здійснив робочий візит до Литовської Республіки

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін, завідувач лабораторії інженерно-технічних видів досліджень КНДІСЕ Олександр Буратевич та завідувач відділу досліджень будівельних конструкцій, визначення вартості робіт і нерухомого майна та дорожньо-технічних досліджень лабораторії інженерно-технічних видів досліджень Роман Пасько здійснили робочий візит до Центру судової експертизи Литовської Республіки в рамках місії розвитку співпраці Київського науково-дослідного інституту судових експертиз з іноземними партнерами.

Провідні фахівці КНДІСЕ долучились до роботи експертно-кваліфікаційної комісії для проведення атестації колег Литовського відомства за будівельно-технічним напрямком. Керманич Інституту Олександр Рувін вважає, що подібна ініціатива зробить вагомий внесок у розвитокміжнародної співпраці між провідними судово-експертними установами світу.

«Співробітництво сприяє розвитку науково-методичного забезпечення, удосконаленню вітчизняної системи сертифікації обладнання та інших засобів, а також підвищує ефективність системи підготовки і кваліфікацію українських співробітників державних судово-експертних установ, зокрема – Київського НДІСЕ», – зазначив Олександр Рувін.

В свою чергу директор Центру судової експертизи Литовської Республіки Габріеле Юодкайте-Гранскіене висловила глибоку вдячність Олександру Рувіну і фахівцям КНДІСЕ за підтримку. Вона побажала українським колегам трудових успіхів і зазначила, що сподівається на подальшу співпрацю.

Можливо вам буде цікаво: