Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Домовленість про активізацію співробітництва у сфері економічних експертиз – зустріч керівництва КНДІСЕ з експертами Управління криміналістики Державної поліції Латвії та представниками Консультативної місії ЄС

10 листопада 2016 року до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз з робочим візитом прибули експерти з питань судової бухгалтерії управління криміналістики Державної поліції Латвії та представник Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні.

Розпочав зустріч директор Київського НДІСЕ Олексндр Рувін. Він зазначив, що розширення міжнародного співробітництва на сьогоднішній день є одним із пріоритетних напрямків роботи установи.

«Київський науково-дослідний інститут судових експертиз має 100-річну історію і пишається досвідом, накопиченим впродовж поважного періоду. Експерти КНДІСЕ щоденно проводять фундаментальну роботу і професійно виконують покладені на них обов’язки – зазначив Олександр Рувін – принципи діяльності більшості судово-експертних організацій провідних європейських країн ідентичні. У нас однакові підходи і процеси виконання судових експертиз, тому вкрай важливо налагодити активний процес комунікації, спільної діяльності, обміну досвідом і тим самим пришвидшити загальний робочий процес».

Колеги з Латвії цікавилися структурою Київського НДІСЕ, об’ємами та процесом виконання експертних досліджень, від отримання матеріалів до завершення підготовки висновків судових експертів, а також спеціальностями, за якими працюють співробітники лабораторії економічних досліджень.

«Наші фахівці проводять дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності, документів про економічну діяльність підприємств і організацій та документів фінансово-кредитних операцій, – розповіла завідувач лабораторії економічних досліджень Галина Ільчук, – щомісяця фахівці лабораторії виконують близько сотні експертних досліджень різної складності».

В продовження зустрічі сторони обговорили питання проведення експертиз, в яких беруть участь декілька країн, використання відповідного програмного обладнання та приведення українського експертного забезпечення у відповідність до європейських норм.

Крім того, було досягнуто домовленості про організацію спільних тренінгів, семінарів і навчань для фахівців правоохоронних органів, експертних установ Міністерства юстиції України, які сторони реалізують найближчим часом.

Можливо вам буде цікаво: