Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Результати роботи осінньої секції судової пожежно-технічної експертизи

10-11 листопада 2016 року в рамках роботи осінніх секцій науково-консультативної та методичної рад з проблем судової експертизи у Київському НДІСЕ відбулось засідання з питань судової пожежно-технічної експертизи.

Учасники заходу підсумували роботу НДІСЕ з пожежно-технічних видів досліджень за 2015 – 2016 роки, розглянули кандидатури для включення до складу секції судової пожежно-технічної експертизи, яких доцільно рекомендувати до затвердження НКМР та опрацювали завдання, викладені у листі Міністерства юстиції України від 25.04.2016 № 10522-0-33-16/9.2 стосовно перегляду затверджених програм підготовки за експертною спеціальністю 10.8. «Дослідження обставин виникнення і поширення пожеж та дотримання вимог пожежної безпеки».

Крім того було розглянуто пояснювальні записки на НДР, що пропонуються для включення до тематичного плану НДР НДУСЕ Мінюсту на 2017 рік, а саме: «Методичні рекомендації щодо проведення експертних досліджень обставин вибухів кисневих балонів», «Вдосконалення загальної методики проведення судових пожежно-технічних експертиз та експертних досліджень щодо обставин виникнення та розвитку пожеж і дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки».

Фахівці з питань судової пожежно-технічної експертизи обговорили результати науково-дослідної роботи за 2015 рік та організацію взаємодії структурних підрозділів МВС (НДЕКЦ та ДСНС) із НДУСЕ Міністерства юстиції України при проведенні судових пожежно-технічних експертиз та експертних досліджень, зокрема в частині виявлення та фіксації об’єктів дослідження під час проведення невідкладних слідчих дій на місцях пожежі.

На завершення зустрічі учасники секції сформували план роботи на 2017 рік та ознайомилися з матеріально-технічною випробувальною базою Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту (УкрНДІЦЗ).

Можливо вам буде цікаво: