Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

У Київському науково-дослідному інституті судових експертиз обговорили можливість проведення міжнародного семінару на тему боротьби з кібер-злочинністю та виконання експертиз даної тематики

Керівництво Київського НДІСЕ, представники Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки в Україні та офісу ОБСЄ в Україні зустрілися для обговорення організації майбутнього міжнародного семінару на тему боротьби з кібер-злочинністю та проведення відповідних експертиз.

За словами директора КНДІСЕ Олександра Рувіна, боротьба з кібер-злочинністю в сучасних умовах є одним із основних завдань провідних європейських держав. Кіберзлочинність сьогодні має місце майже в усіх традиційних видах злочинів.

Майбутній захід буде проведено під егідою Європейського поліцейського управління за участю експертів поліції Швеції у сфері боротьби з кіберзлочинністю. Аналізуючи ситуацію, вкрай важливо сприяти консолідації та кооперації зусиль в боротьбі з сучасними викликами і загрозами безпеці усіх вітчизняних відомств, а досвід європейських колег стане вагомим внеском в дану діяльність.

Можливо вам буде цікаво: