Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Черкаським відділення КНДІСЕ проведено навчально-методичний семінар із працівниками Черкаської окружної прокуратури

 22 грудня 2022 року Черкаським відділенням КНДІСЕ, в рамках постійної співпраці із Черкаською окружною прокуратурою, проведено навчально-методичний семінар із працівниками Черкаської окружної прокуратури на тему «Характерні помилки при призначенні експертиз».

На семінарі були присутні керівник та заступники керівника Черкаської окружної прокуратури Андрій Замотайло, Артем Шляхов, Євгеній Троцько, Володимир Тараненко та працівники прокуратури Черкаської окружної прокуратури.

Від Черкаського відділення КНДІСЕ Міністерства юстиції України у роботі семінару взяли участь:

  • Олександр Мамчур, заступник завідувача Черкаського відділення КНДІСЕ;
  • Наталія Барська, провідний судовий експерт Черкаського відділення КНДІСЕ;
  • Наталія Голубєва, старший судовий експерт Черкаського відділення КНДІСЕ.

Зі вступними словами на семінарі виступили Андрій Замотайло, керівник  Черкаської окружної прокуратури та Олександр Мамчур, заступник завідувача Черкаського відділення КНДІСЕ.

У результаті проведення семінару були обговоренні особливості призначення економічних експертиз у справах про злочин в бюджетній сфері та специфіка призначення експертиз у правах по злочинах в екологічній сфері. Крім того, було обговорено характерні помилки, які допускаються органами досудового розслідування в ході призначення почеркознавчих експертиз.

Можливо вам буде цікаво: