Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Представники КНДІСЕ долучились до VI-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності»

23 грудня 2022 року представники КНДІСЕ взяли участь у роботі VI-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності» («Крайнєвські читання»). Організатором конференції став Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності (далі – Центр). Захід проходив в онлайн режимі.

Конференція присвячена вивченню наукової спадщини відомого науковця, першого директора Центру Петра Павловича Крайнєва та формуванню теоретичних і методичних основ судово-експертної діяльності в сфері інтелектуальної власності.

У конференції від КНДІСЕ взяли участь:

  • Олександр Рувін, директор КНДІСЕ, який виступив зі вступною промовою;
  • Наталія Климова, провідний судовий експерт відділу товарознавчих досліджень та досліджень об’єктів інтелектуальної власності  КНДІСЕ;
  • Олександр Жеребко, завідувач відділу нормативно-методичної діяльності та стандартизації;

Під час конференції учасниками були заслухані доповіді та розглянуті питання щодо судової експертизи з питань інтелектуальної власності, зокрема історії, теорії та методології. Додатково були обговорені питання судової експертизи у сферах технічної творчості, фірмових найменувань і торговельних марок, експертизи комп’ютерних програм.

Можливо вам буде цікаво: