Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Відбулося засідання секції судових трасологічної, балістичної експертиз

22 квітня 2022 року у режимі відеоконференції відбулося засідання секції трасологічної та балістичної експертиз НКМР з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України.  

Від Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України у роботі секції взяли участь:

  • Наталія Нестор, заступник директора КНДІСЕ;
  • Віктор Костецький, завідувач лабораторії криміналістичних видів досліджень;
  • Тимур Цапко, завідувач відділу трасологічних, балістичних, вибухотехнічних досліджень та досліджень зброї;
  • Ігор Самойленко, головний судовий експерт відділу трасологічних, балістичних, вибухотехнічних досліджень та досліджень зброї КНДІСЕ.

У ході засідання фахівцями КНДІСЕ запропоновано включити до Тематичного плану МЮ України теми НДР: «Удосконалення методики оцінки придатності динамічних слідів для ідентифікаційних досліджень», «Удосконалення методики ідентифікації гладкоствольних рушниць за слідами на снарядах».

Під час засідання секції обговорювався хід виконання НДР відповідно до Тематичного плану науково-дослідних робіт науково-дослідних установ судових експертиз Міністерства юстиції України на поточний рік; рецензії на висновки експертів та інші актуальні питання проведення судової експертизи.

Можливо вам буде цікаво: