Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Вічна пам`ять провідному експерту КНДІСЕ Сергію Івановичу Стальмаховичу

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз з глибоким сумом сповіщає, що 8 серпня 2016 року на 66 році життя пішов з життя Сергій Іванович Стальмахович – провідний експерт відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів лабораторії криміналістичних видів досліджень.

Сергій Іванович працював в Інституті з 1981 року, пройшов шлях від експерта, молодшого наукового співробітника до завідувача лабораторії судових фізичних та хімічних досліджень, стояв біля витоків організації української судової експертизи, зробив вагомий внесок у розвиток криміналістичних досліджень та формування судово-експертних галузей знань у нашій державі.

За 35 років роботи в Інституті Сергій Іванович зарекомендував себе, як висококваліфікований спеціаліст з високим рівнем підготовки. Він був активним учасником українських та міжнародних симпозіумів, конференцій та семінарів, у співавторстві підготував понад 60 наукових статей та тез.

Пішла у вічність прекрасна людина і професіонал своєї справи, залишивши по собі добру пам’ять та світлі спогади. Його ім`я назавжди залишиться в історії вітчизняної судової експертизи та Київського НДІСЕ зокрема.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам покійного.

Можливо вам буде цікаво: