Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

В режимі відеоконференції на базі КНДІСЕ проведено семінар «Особливості проведення будівельно-технічних експертиз»

Відповідно до плану проведення семінарських занять на 2020 рік на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України в режимі відеоконференції проведено семінар на тему: «Особливості проведення будівельно-технічних експертиз».

Учасниками заходу стали спеціалісти відділу досліджень проєктної документації та вартості будівельних робіт, відділу досліджень якості та вартості дорожньо-будівельних робіт Лабораторії інженерних видів досліджень, а також фахівці в галузі будівельно-технічної експертизи з регіональних відділень КНДІСЕ.

У вітальному слові заступник директора Київського НДІСЕ Тетяна Голікова окреслила порядок денний та звернула особливу увагу присутніх на актуальні питання процесу організації та проведення судових експертиз.

Під час основної робочої сесії завідувач відділу досліджень проєктної документації та вартості будівельних робіт КНДІСЕ Олексій Командиров висвітлив питання:

  • змін та оновлень в нормативно-правових актах в галузі будівництва (ДБН та ДСТУ тощо), які набрали чинності протягом 2019-2020 років;
  • визначення класу наслідків (відповідальності) об’єктів будівництва за ДСТУ, який нещодавно набув чинності у порівнянні з попереднім;
  • новел, які наявні у ДБН «Планування та забудова територій» у порівнянні з попередніми нормативними актами.

Завідувач відділу досліджень якості та вартості дорожньо-будівельних робіт КНДІСЕ Ігор Чалюк доповів про порядок та особливості проведення дорожньо-будівельних експертиз. Йшлося про типові питання досліджень, перелік необхідної для дослідження документації, порядок відбору зразків, етапи проведення досліджень тощо.

Можливо вам буде цікаво: