Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Участь співробітників Інституту у Міжнародній науково-практичній конференції

9-11 вересня 2014 року Державна служба інтелектуальної власності України та Всесвітня організація інтелектуальної власності (BOIB) проводили XXII Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні питання інтелектуальної власності» (м. Київ). У роботі Конференції взяли участь представники органів державного управління України, зокрема представники судової та виконавчої влади, міжнародних організацій, Всесвітньої організації інтелектуальної власності, Європейської Бізнес Асоціації, національних патентних відомств іноземних країн та іноземних дипломатичних представництв, провідних компаній України та світу у сфері IT-технологій, бізнесових кіл, співробітники промислових підприємств, організацій різних форм власності, науково-дослідних установ, вітчизняні і зарубіжні представники у справах інтелектуальної власності (патентні повірені).

Від Інституту в конференції брали участь завідувач відділу товарознавчих досліджень та досліджень об’єктів інтелектуальної власності лабораторії автотехнічних, товарознавчих та спеціальних видів досліджень КНДІСЕ Мін’юсту України Голова І.Г. та старший судовий експерт відділу товарознавчих досліджень та досліджень об’єктів інтелектуальної власності лабораторії автотехнічних, товарознавчих та спеціальних видів досліджень КНДІСЕ Мін’юсту України Клімова Н.Б.

Особливості застосування методичних підходів до визначення вартості знака для товарів і послуг у рамках судових експертиз окреслила у своєму виступі «Особливості застосування методичних підходів до визначення вартості майнових прав на знак для товарів і послуг в рамках судової експертизи» Інна Голова, завідувач відділу товарознавчих досліджень та досліджень об’єктів інтелектуальної власності Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. За її словами, найчастіше до визначення вартості знаків звертаються в ході суперечок, а також у випадках конфлікту бізнес-інтересів та розподілу майнових прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Виступ відбувся в рамках секції під назвою «Актуальні питання при проведенні судових експертиз у процесі розгляду справ, пов’язаних із захистом прав інтелектуальної власності». Модераторами секції виступили Ігор Стародубов, директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності, судовий експерт, оцінювач, та Олександр Дорошенко, заступник директора з експертної роботи Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, судовий експерт.

Можливо вам буде цікаво: