Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Участь експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ) у вебінарі «Законодавство ЄС і розроблення профілів синтетичних наркотиків та інших методів в області боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів»

Експерти відділу дослідження матеріалів, речовин та виробів лабораторії криміналістичних видів досліджень КНДІСЕ 8-9 вересня поточного року взяли участь у вебінарі з питань законодавства Європейського Союзу, розроблення профілів синтетичних наркотичних засобів та інших методів у сфері протидії наркоторгівлі. Захід відбувся у форматі онлайн-зустрічі в рамках проєкту «Дія – ЄС : заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності».

Обговорювались особливості законодавства Європейського Союзу у сфері протидії незаконному обігу наркотиків, проблеми своєчасної ідентифікації нових синтетичних психотропних речовин, впровадження профілювання наркотичних засобів і психотропних речовин (далі ‒ НПР), інші актуальні питання, спільні для експертів різних країн Євросоюзу.

Учасники заходу позитивно оцінили значення наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про деякі питання віднесення засобів і речовин до аналогів наркотичних засобів і психотропних речовин» №715 від 03.04.2019, який надає можливість відповідним, перш за все, правоохоронним органам своєчасно протидіяти незаконному обігу нових синтетичних НПР.

Захід сприятиме укріпленню міжнародного співробітництва вітчизняних та закордонних експертів і науковців, дозволить своєчасно напрацьовувати зміни до чинного законодавства у сфері обігу наркотиків.

Можливо вам буде цікаво: