Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Студенти НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка завітали до КНДІСЕ

28 січня 2022 року, в рамках спільних науково-практичних та освітянських заходів до КНДІСЕ завітала делегація студентів Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Під час візиту, співробітниками лабораторії організації наукової, методичної діяльності, нормативного забезпечення та міжнародного співробітництва і відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів була проведена екскурсія у музей і лабораторії КНДІСЕ.

Молодший науковий співробітник Форіс Юлія, продемонструвала студентам експозицію музею, яка широко охоплює історію судової експертизи, починаючи від часів заснування КНДІСЕ як Кабінету науково-судової експертизи при прокурорі Київської судової палати й до сучасності.

Провідний судовий експерт Олександр Борзов, провів екскурсію у приміщенні досліджень тютюнових виробів, де наочно продемонстрував роботу машини для дослідження вмісту смол та нікотину у цигарках.

Остап Савенок, судовий експерт відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів, розповів про дослідження асфальтобетону, які проводяться у КНДІСЕ та продемонстрував роботу обладнання.

Співпраця з освітніми закладами – важливий напрямок роботи КНДІСЕ. Обмін досвідом та знаннями, спільна участь у наукових заходах студентів та експертів КНДІСЕ сприяє підвищенню правової свідомості, культури та кваліфікації майбутніх фахівців.

Можливо вам буде цікаво: