28 січня 2022 року, в рамках спільних науково-практичних та освітянських заходів до КНДІСЕ завітала делегація студентів Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.
Під час візиту, співробітниками лабораторії організації наукової, методичної діяльності, нормативного забезпечення та міжнародного співробітництва і відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів була проведена екскурсія у музей і лабораторії КНДІСЕ.
Молодший науковий співробітник Форіс Юлія, продемонструвала студентам експозицію музею, яка широко охоплює історію судової експертизи, починаючи від часів заснування КНДІСЕ як Кабінету науково-судової експертизи при прокурорі Київської судової палати й до сучасності.
Провідний судовий експерт Олександр Борзов, провів екскурсію у приміщенні досліджень тютюнових виробів, де наочно продемонстрував роботу машини для дослідження вмісту смол та нікотину у цигарках.
Остап Савенок, судовий експерт відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів, розповів про дослідження асфальтобетону, які проводяться у КНДІСЕ та продемонстрував роботу обладнання.
Співпраця з освітніми закладами – важливий напрямок роботи КНДІСЕ. Обмін досвідом та знаннями, спільна участь у наукових заходах студентів та експертів КНДІСЕ сприяє підвищенню правової свідомості, культури та кваліфікації майбутніх фахівців.
![Студенти НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка завітали до КНДІСЕ](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/img_8578.jpg)
![Студенти НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка завітали до КНДІСЕ](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/img_8575.jpg)
![Студенти НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка завітали до КНДІСЕ](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/img_8573.png)