Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Семінар «Особливості проведення вартісної оцінки міноритарних часток власності та акцій при застосуванні механізмів SQUEEZE-OUT та SELL-OUT»

Завідувач відділу товарознавчих досліджень та досліджень об’єктів інтелектуальної власності Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Інна Голова виступила спікером науково-практичного семінару «Особливості проведення вартісної оцінки міноритарних часток власності та акцій при застосуванні механізмів SQUEEZE-OUT та SELL-OUT».

Головною метою семінару стало обговорення основних особливостей проведення вартісної оцінки міноритарних часток власності підприємств різних юридичних форм з урахуванням вимог чинних національних (НСО) та міжнародних (IVS-2017, EVS-2016) стандартів оцінки.

Експерт Київського НДІСЕ Інна Голова представила учасникам доповідь на тему підходів і практики оцінки акцій та часток власності судовими експертами.

Крім того, спікери розкрили теми оцінки акцій, як це передбачено Законом України «Про акціонерні товариства», вартісної оцінки мажоритарних та міноритарних часток власності товариств, правових аспектів оцінки ринкової вартості акцій в процедурах squeeze-out та sell-out тощо.

Загалом тематика семінару була викликана вимогами Закону України «Про акціонерні товариства», яким запроваджені механізми обов’язкової купівлі та продажу міноритарних часток акцій за процедурами squeeze-out та sell-out.

Практичні напрацювання семінару мають лягти в основу майбутнього проекту «Положення про незалежну оцінку акцій для проведення процедур squeeze-out та sell-out», який надалі має бути затверджено спільним наказом Фонду державного майна України та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Можливо вам буде цікаво: