Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз видав 65-те видання міжвідомчого науково-методичного збірника «Криміналістика і судова експертиза»

Унікальний багаторічний досвід функціонування інституту, зокрема, його систематична дослідницька робота, щорічно узагальнюється та висвітлюється протягом 56 років у міжвідомчому науково-методичному збірнику «Криміналістика і судова експертиза». Він публікує матеріали з актуальних проблем криміналістики та криміналістики, кримінального процесу, а також думки експертів, провідних науковців, практикуючих юристів, представників правоохоронних органів не тільки вітчизняних, а й інших країн світу.

Вашій увазі пропонується наступний 65-й випуск збірника «Криміналістика і судова експертиза», який доповнено новим розділом «Експертна та юридична практика». Він привертає увагу ряду цікавих праць вітчизняних вчених та практиків, що висвітлюють наступні питання. Серед них – «Експертне дослідження для визначення ринкової вартості суден та їх компонентів»; «Наслідки ухилення від участі в експертизі у цивільному процесі: практичний аспект»; «Електронний сегмент у кримінально-процесуальному законодавстві Литовської Республіки»; «Процеси оцифрування та кримінологія: ретроспективний аналіз»; «Практика використання багаторазової речовини у порівняльному дослідженні слідів» тощо.

Інноваційним елементом цієї колекції є нанесення на обкладинку QR-коду, який за допомогою QR-Reader або іншого ресурсу для роботи з такими кодами надсилає необхідні користувачеві матеріали. Без перебільшення, ця збірка є флагманом серед інших видань у галузі криміналістики та криміналістики.

Ми впевнені, що праці, опубліковані редакційною колегією у цьому виданні, сприятимуть подальшому розвитку сучасної доктрини та практики у сфері судової експертизи, зміцненню демократичної та правової держави.

Ми висловлюємо щиру подяку редакторам, авторам, у тому числі 19 докторам наук, 41 кандидату наук, а також рецензентам та колегам, які, незважаючи на загальнодержавний карантин у зв’язку з пандемією коронавірусу, доклали значних зусиль для підготовки та публікації наступного випуску збірника.

Бажаємо авторам, редакції, читачам нових досягнень, міцного здоров’я та завжди стояти на сторожі верховенства права та справедливості!

Можливо вам буде цікаво: