Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Колектив Київського НДІСЕ приєднується до вітань з нагоди Дня Соборності України!

22 січня 1919 року було підписано Акт злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Саме ця дата щорічно відзначається як День Соборності України!

Перше офіційне відзначення свята Соборності на державному рівні відбулося 22 січня 1939 року в столиці Карпатської України – Хусті. Це була наймасовіша за 20 років перебування краю у складі Чехословаччини демонстрація українців – понад 30 тисяч учасників. В сучасній Україні на державному рівні вперше святкували цей день вже у 1999 році.

Символ та головна традиція Дня соборності України – живий ланцюг, який об’єднує тисячі українців з різних міст нашої країни. Перший такий ланцюг створили в 1990 році, коли понад мільйон патріотично налаштованих українців взялися за руки та об’єднали шлях з Києва до Львова. У XXI столітті ця традиція зберігається та розвивається.

Колектив Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України приєднується до відзначення цього знаменного дня! Бажаємо щасливого, сильного та мирного майбутнього нашій державі!

Можливо вам буде цікаво: