Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Олександра Михайловича Васіна

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті головного судового експерта відділу трасологічних, балістичних, вибухотехнічних досліджень та досліджень зброї лабораторії криміналістичних видів досліджень Олександра Михайловича Васіна. Колектив Інституту висловлює щирі співчуття рідним і близьким колеги!

Все своє професійне життя Олександр Михайлович присвятив експертній діяльності. Після закінчення у 1993 році Чернівецького державного університету імені Юрія Федьковича, працював судовим експертом-криміналістом на керівних посадах у системі Міністерства внутрішніх справ України та Служби безпеки України. Впродовж останніх п’яти років життя працював у Київському НДІСЕ.

Олександр Михайлович був висококваліфікованим фахівцем в галузі судової експертизи та криміналістики. За період своєї професійної діяльності опанував та проводив різні види судових експертиз, а саме: вибухотехнічні, дактилоскопічні, трасологічні, фототехнічні, дослідження холодної зброї та технічні дослідження документів. Крім того, мав право проведення робіт з пошуку та знешкодження вибухових пристроїв і речовин.

За сумлінне виконання професійних обов’язків Олександр Михайлович нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», грамотою Головної військової прокуратури та відзнаками КНДІСЕ.

У пам’яті колег Олександр Михайлович назавжди залишиться професіоналом своєї справи, експертом-криміналістом з великої літери, неймовірно доброю та щирою людиною!

У скорботні дні ми розділяємо невимовний сум і тугу близьких Олександра Михайловича, нехай душа його буде прийнята в Царство Небесне.

Вічна і світла пам’ять Олександру Михайловичу Васіну!

Можливо вам буде цікаво: