Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ взяв участь у четвертому Всеукраїнському форумі судових експертів (м. Львів)

07 червня 2024 року у Львові відбувся четвертий Всеукраїнський форум судових експертів, який організовано за підтримки Дніпропетровського НДІСЕ Міністерства юстиції України.

Олександр Рувін, директор КНДІСЕ, виступив із привітальним словом, в якому зазначив одну з нагальних проблем – бронювання судових експертів від військової служби.

Учасниками форуму стали представники науково-дослідних інститутів, зокрема Олег Баулін, завідувач відділу наукової та нормативно-методичної діяльності лабораторії організації наукової, методичної діяльності, нормативного забезпечення, міжнародного співробітництва та підготовки експертів КНДІСЕ, судові експерти, кандидати юридичних наук, медичних наук, судді та представники влади.

Захід проходив у кількох панельних дискусіях, кожна з яких торкалася теми збереження у судовій експертизі наукового та кадрового потенціалу, зважаючи на умови воєнного стану.

Обговорювали розвиток судово-експертної діяльності в системі ДСНС, соціальне забезпечення судових експертів, збереження науково-технічного резерву, проблеми криміналістичного забезпечення органів досудового розслідування, потенціал лінгвістичної експертизи, ДНК-технологій.

У межах заходу презентували продукцію та послуги, які надають українські компанії для судово-експертної сфери.

Можливо вам буде цікаво: