Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Наталія Нестор взяла участь у щорічній зустрічі ENFSI у м. Мадрид

З 28 до 31 травня 2024 року у м. Мадрид (Іспанія) проходили щорічнізбори представників судових експертних установ Європи, організатором яких була ENFSI таНаціональна поліція Іспанії.

У міжнародному заході взяла участь Наталія Нестор, заступник директора КНДІСЕ.

Під час зустрічі Доріджан Керзан, голова ENFSI, вручив сертифікати новим постійним представникам ENFSI. Було представлено: звіт Правління ENFSI, огляд документів ENFSI, технічні завдання для експертних робочих груп та комітету з питань якості та компетентності, нову політику отримання Прямого Гранту, презентацію фінансів ENFSI, напрацювання робочих груп ENFSI, звіти діяльності постійного комітету з питань якості та компетентності та постійного комітету з досліджень і розробок, а також визначено План дій ENFSI на 2024–2025 роки.

Учасники зборів мали можливість поставити запитання, надати відповіді та обговорити подальший розвиток судової експертизи в Європі.

Було проголосовано за те, щоб і у 2025 році експертні установи України були звільненні від оплати членських внесків.

Нагадаємо, що з початком повномасштабної військової агресіі рф, саме КНДІСЕ став ініціатором питання щодо звільнення від такої оплати та виключення експертних установ рф з ENFSI.

Нашу ініціативу було підтримано починаючи з 2022 року, за що ми вдячні нашим колегам та партнерам!

Можливо вам буде цікаво: