Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ вітає з Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо усіх християн східного обряду зі світлим святом Різдва Христового!

Різдво Христове 2023 року ми зустрічаємо не лише з радістю, але й з тривогою в душі. Радісна новина – бо Різдво Христове приходить у наші оселі, але повномасштабна кровопролитна війна росії проти України, тривожить наші серця.

Спрадавна свято Різдва є джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри і надії. Воно наповнює наше життя добротою та щирістю, духовністю і милосердям. Однак цього року дух Різдва ми відчуємо інакше, але обов’язково з вірою в наших людей, в наших воїнів. У ці  дні наші думки та молитви будуть звернуті у проханні захисту наших мужніх воїнів, які боронять нашу землю, наближають мир та довгоочікувану перемогу.

Будьмо кожен на своєму місці, працюймо на благо країни та підтримуймо один одного ще сильніше. Нехай Різдвяна зоря об’єднає усіх нас  – і тих, хто зустрічає це свято в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки.

Божого благословіння, міцного здоров’я, миру і добра, а головне — Перемоги Світла над темрявою. Нехай у нашій країні нарешті запанує мир, а всі захисники повернуться до рідних домівок!

Христос Народився!

Славімо його!

Можливо вам буде цікаво: