language

КНДІСЕ вітає з Новим роком!

Наближається закінчення непростого року для України та всіх українців. 2022-й рік… Його точно запам’ятає кожен українець. Ми прожили його у боротьбі за свободу й правду. Війна перевернула наші життя, змінила весь світ навколо та нас самих. Змусила переосмислити те, що є важливим, та відкинути те, що перестало мати сенс. Ми навчилися справлятися, боротися, проявляти гнучкість навіть, здавалося б, у безвихідних ситуаціях. Відчуваючи весь біль, усі жахи та відчай війни, ми продемонстрували всьому світу приклад стійкості, сміливості та людяності.

Наприкінці року традиційно підводять підсумки та складають плани на майбутнє. Цей рік став для українців надскладним іспитом на стійкість, коли кожен громадянин робить свій посильний внесок у майбутню перемогу. І хоча ми зустрічаємо 2023 рік в умовах повномасштабної агресії росії проти України, проте попри всі складнощі воєнного часу у нас особливе відчуття єдності, згуртованості, віри в нашу перемогу, що надихає та дарує оптимізм.

Те, що сьогодні ми можемо зустрічати Новий рік на своїй землі, ми вдячні насамперед славним українським воїнам. Тим, хто зараз в холодному зимовому окопі та з автоматом напоготові. Дякуємо й працівникам КНДІСЕ, хто змінив звичну роботу судового експерта та пішов на фронт захищати країну від ворога зі зброєю в руках. Слава та хвала вам, мужні, хоробрі, відважні воїни, хто своїми подвигами доводить, що Україна була, Україна є і Україні бути.

Експерти зараз роблять дуже важливу роботу, вдень та вночі фіксують та встановлюють факти російської агресії. Кожен злочин має бути зафіксований, а злочинець має бути покараний.

Щиро бажаємо, щоб 2023 рік став для нас роком добрих змін, здійснення задумів, нових можливостей і досягнень, любові та турботи близьких людей, посмішок друзів та постійності ділових партнерів; щоб у Новому році ви зробили все те, про що так давно мріяли. І щоб збулося наше найголовніше бажання – перемога українського народу та встановлення миру на нашій багатостраждальній землі. Миру нашій країні, кожній родині, миру кожному дому!

З Новим роком!

Можливо вам буде цікаво: