Сьогодні, 4 липня, відзначається День Національної поліції України.
Колектив Київського науково-дослідного інституту сердечно вітає працівників національної поліції України з професійним святом!
Ваш девіз «Служити і захищати»! І у своїй щоденній роботі ви, працівники поліції, з честю та гідністю виконуєте цю поважну місію. Зараз ви пліч-о-пліч з іншими воїнами захищаєте нашу державу на передовій, рятуєте людей під час обстрілів, охороняєте громадський порядок, забезпечуєте евакуацію.
Ви щоденно зіштовхуєтеся з викликами та складнощами, але завжди залишаєтеся відданими своїй місії – забезпечити безпеку й захист прав громадян. Ваша професійна підготовка, мужність і відвага неодмінно вражають і надихають нашу націю.
Ви – справжні герої, які роблять все можливе, щоб надати нам почуття безпеки, довіри і свободи. Ваша непохитна відданість і праця є прикладом мужності, професіоналізму та відданості службі. Нехай ваші зусилля завжди супроводжуються успіхом і визнанням.
Колектив КНДІСЕ зичить вам, шановні поліцейські, міцного здоров’я та родинного затишку. Працюйте з честю, залишайтесь відданими справі, присязі та народу України!
Разом до перемоги! Слава Україні!