Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Вітаємо колектив КНДІСЕ із 110-ю річницею з дня створення та всіх експертів з Днем судового експерта України!

Щиро вітаємо колектив Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України з ювілеєм – 110-річчям з дня створення установи та Днем судового експерта України!

Це особлива віха, яка свідчить про високу компетентність, надійність та значимість роботи КНДІСЕ протягом багатьох десятиліть. За цей час Київський науково-дослідний інститут судових експертиз зарекомендував себе передовою експертною установою, що протягом багатьох років робить вагомий внесок у забезпечення справедливості, об’єктивності та істини.

Колектив КНДІСЕ є символом професіоналізму, високих стандартів та незалежності судових експертів. Судові експерти Інституту виконують складні дослідження, розробляють нові наукові методи та технології, що допомагають забезпечувати об’єктивність та достовірність судових рішень. Робота судових експертів КНДІСЕ має вирішальне значення для забезпечення довіри та справедливості до судової системи України.

Цьогорічне свято Дня судового експерта  та 110-річчя з моменту заснування КНДІСЕ припадає на непростий період, коли Україна та українці живуть у воєнному стані у зв’язку з агресією рф. У ці складні часи праця судового експерта набула ще більшого значення, оскільки ви продовжили свою нелегку роботу в умовах війни задля досягнення справедливості. Ваше самопожертвування, професіоналізм та чесноти є невід’ємною частиною відродження нашої країни і демонструють вашу велику відданість принципам справедливості.

Від щирого серця висловлюємо подяку всім працівникам Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за величезну та титанічну працю, професіоналізм та відданість. Ви є справжніми героями, які своїми знаннями та досвідом підтримуєте справедливість у нашій країні та далеко за її межами.

Нехай ваші досягнення продовжують зростати, а ваші дослідження та виконані судові експертизи сприяють досягненню справедливості. Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та подальших успіхів у вашій важливій роботі. Щиро вітаємо з ювілеєм та зі святом – Днем судового експерта!

З повагою,

Керівництво КНДІСЕ

Можливо вам буде цікаво: