Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ вітає з Днем Конституції України!

Вітаємо з Днем Конституції України – Днем основного закону держави!

Конституція увійшла у суспільне життя як головний оберіг державності й демократії, гарант незалежності та соборності України.

Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної держави, її суверенітет і територіальну цілісність, підвищило міжнародний авторитет України у світі. Ця подія стала найважливішим кроком у забезпеченні прав і свобод українських громадян.

Сьогодні Україна знову змушена доводити своє право бути самостійною, відстоювати права й свободи у кривавій та підступній війні з агресором. Відстоювання нашої державної цілісності та національної єдності вимагає об’єднання всіх сил та всієї нації. Українці виборюють своє право на життя у вільній та демократичній країні, де права людини захищені, а рівність перед законом є нормою для всіх. Ми знову бачимо, якою дорогою ціною доводиться боронити основні конституційні засади нашої державності – свободу, незалежність, суверенітет, унітарність і недоторканість території.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – у кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну та сильнішає віра в перемогу нашого народу. Нехай Головний Закон України й надалі гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у нашій державі.  

Ми – сильні! Ми вільні! Ми переможемо!

Слава Україні! Героям Слава!

Можливо вам буде цікаво: