Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

КНДІСЕ продовжує участь у Програмі спільних вправ Управління ООН з наркотиків та злочинності

02 грудня 2021 року до КНДІСЕ надійшли атестовані стандартні зразки найбільш поширених наркотичних та психотропних речовин, які були надані Управлінням ООН з наркотиків та злочинності (УНЗ ООН) для участі у другому турі Програми міжнародних спільних вправ (ICE).

Під час досліджень, що проводяться в рамках Програми ICE, лабораторії організацій учасників повинні ідентифікувати надані зразки, повідомити про чистоту або концентрацію контрольованих наркотиків. Кінцева мета полягає в отриманні вірних результатів під час визначення речовин, що підтверджуватиме високий рівень стандартів та методик досліджень лабораторій що долучилися до Програми.

Участь КНДІСЕ в Програмі ІСЕ Управління ООН з наркотиків та злочинності це вклад українських судових експертних установ до зусиль міжнародної спільноти у сфері протидії незаконному обігу наркотичних та психотропних речовин. Завдяки міжнародній співпраці, всі учасники отримують новий досвід та вивчають найкращі практики щодо менеджменту якості у лабораторіях з дослідження наркотиків.

КНДІСЕ приєднався до Програми спільних вправ УНЗ ООН у 2020 році. За результатами досліджень, які проводились в рамках Програми у 2020 та у травні 2021 року всі надані зразки були вірно ідентифіковано експертами КНДІСЕ.

КНДІСЕ
Атестовані стандартні зразки найбільш поширених наркотичних та психотропних речовин що надійшли до КНДІСЕ в рамках Програми міжнародних спільних вправ (ICE)

Можливо вам буде цікаво: