Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти відділу психологічних досліджень КНДІСЕ продовжують розвивати комунікацію з представниками ЗМІ

У 2018 році Київський науково-дослідний інститут судових експертиз відзначить свій 105-річний ювілей. Впродовж усієї історії існування установи судові експерти на високому професійному рівні проводять дослідження у галузі науки, техніки, мистецтва, ремесла, об’єктів, явищ, які на сьогодні торкаються майже всіх сфер життя громадян.

Інформувати громадськість про особливості та вагомість проведення судових експертиз та експертних досліджень допомагає взаємодія з представниками засобів масової інформації.

Завідувач відділу психологічних досліджень Київського НДІСЕ Юрій Ірхін зустрівся зі спеціальним кореспондентом всеукраїнської суспільно-політичної газети «Сегодня» щоб розповісти про власну експертну практику та особливості проведення цікавих і незвичайних експертиз.

Під час бесіди експерт-психолог КНДІСЕ зазначив, що сьогодні судові експерти проводять понад 30 видів предметних експертиз, починаючи від нанесення морального збитку і його еквівалента в грошовому вираженні до психолінгвістичних досліджень на предмет змісту промов, висловлювань, в тому числі і загроз.

Також Юрій Ірхін виступив спікером короткого документального фільму проекту «Українські сенсації» на телеканалі «1+1». Експерт Київського НДІСЕ допоміг журналістам проаналізувати психологічні особливості маніяків (людей, які страждають від психологічних захворювань чи охоплені певною манією). Ефір програми відбудеться 17 лютого 2018 року.

Можливо вам буде цікаво: