Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз взяли участь у тренінгу CEPOL з ідентифікації жертв катастроф та управління при надзвичайних ситуаціях

Експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України взяли у тренінгу CEPOL, що відбувся з 03 по 07 липня 2023 року. Тренінг проводився з ідентифікації жертв катастроф, управління та спільних операцій (Disaster Victim Identification, Management and Joint Operations). Тренінг проводився у міжнародному тренінговому центрі в Університеті державної  служби в м. Будапешт, Угорщина.

Представниками КНДІСЕ к тренінгу були:

Тренінг CEPOL є однією з ключових подій у сфері розробки ефективних стратегій та методів реагування на надзвичайні ситуації та катастрофи. У тренінгу взяли участь експерти більше 20 європейських країн, а запрошеними викладачами та практичними тренерами були представники Португалії, Австрії та Угорщини.

Участь експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз у цьому тренінгу була особливо цінною. Вони отримали можливість обмінятися досвідом з представниками інших країн, що дозволить їм покращити свої вміння і знання. Використання передових методів інформаційних технологій та спеціалізованого обладнання для швидкої та точної ідентифікації постраждалих осіб є важливою складовою роботи судових експертів. Тому такий обмін досвідом та ознайомлення з передовими методами допоможе покращити їхню роботу та забезпечити більш швидке та точне встановлення особистості постраждалих.

Під час тренінгу експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз отримали унікальну можливість обмінятися досвідом з іншими учасниками з різних країн, а також навчитися використовувати передові методи ідентифікації постраждалих осіб. Важливою частиною тренінгу була практична частина для учасників, де вони змогли у максимально наближених умовах вирішувати ситуації, які можуть виникнути у випадку надзвичайної ситуації або катастрофи. Учасники тренінгу отримали можливість використовувати різні методи ідентифікації, включаючи ДНК-аналіз, відбитки пальців та інші біометричні дані.

Такі тренінги, організовані CEPOL, допомагають створити мережу професіоналів, які можуть ефективно співпрацювати та реагувати на надзвичайні ситуації, незалежно від їхнього місцезнаходження. Ініціативи такого характеру є важливим кроком у напрямку забезпечення безпеки та захисту громадян у разі виникнення надзвичайних ситуацій та катастроф.

Можливо вам буде цікаво: