Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Вікторії Владиславівни Савчак

На 36-му році життя перестало битися серце Вікторії Владиславівни Савчак, заступника завідувача лабораторії екологічних досліджень КНДІСЕ. Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті колеги. Колектив КНДІСЕ висловлює щирі співчуття рідним і близьким!

Короткий життєвий шлях Вікторії Владиславівни був дуже насичений у професійному плані. Після закінчення  Ужгородського національного університету вона розпочала свою кар’єру юристом у Державному підприємстві «Закарпатський науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою». Пізніше працювала юрисконсультом і провідним юрисконсультом у різних компаніях. Далі продовжила навчання у Львівському національному аграрному університеті за спеціальністю «Землевпорядкування і кадастр» та отримала кваліфікацію «Інженер-землевпорядник», а пізніше у цьому ж університеті здобула спеціальність «Агрономія».

У 2013 році Вікторія Владиславівна захистила дисертацію та отримала диплом кандидата юридичних наук, а згодом отримала вчене звання доцента кафедри землевпорядкування та кадастру Ужгородського національного університету.  У 2016 році, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України, отримала вчене звання доцента кафедри землевпорядкування та кадастру.

Працювала на посадах старшого викладача, доцента в Ужгородському національному університеті, в університеті ДФС України, в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

У 2017 році Вікторія приєдналася до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, де працювала провідним науковим співробітником відділу досліджень з питань землеустрою та оцінки земель лабораторії інженерно-технічних видів досліджень. Вікторія Владиславівна за роки роботи у КНДІСЕ зарекомендувала себе як досвідчений фахівець з глибоким розумінням судово-експертної діяльності.

З січня 2023 року Вікторія Владиславівна працювала на посаді  заступника завідувача лабораторії екологічних досліджень КНДІСЕ.

Вікторія Владиславівна неодноразово заохочувалася керівництвом Інституту та іншими організаціями.

Була нагороджена подякою КНДІСЕ та подякою Генеральної прокуратури України з нагоди 105-ої річниці заснування КНДІСЕ, грамотою Генеральної прокуратури України з нагоди Дня судового експерта, подякою Київського міського голови.

За підсумками 2019 року її було визнано «Кращим судовим експертом лабораторії інженерно-технічних видів досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз» з врученням диплома та пам’ятного Кубку.

У 2021 році з нагоди Дня юриста нагороджена подякою Міністерства юстиції України.

Вікторія Владиславівна користувалася великою повагою в колективі. Завжди готова була допомогти й підтримати інших у складних життєвих моментах. У нашій пам’яті й наших серцях вона завжди залишиться світлою та небайдужою людиною, доброзичливою колегою, професіоналом своєї справи.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині. Поділяємо біль та горе рідних.

Світла пам’ять і Царство Небесне!

Можливо вам буде цікаво: