Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти КНДІСЕ вивчали німецький досвід дослідження паспортних документів

Захист документів та цінних паперів від підробок завжди був одним з найважливіших завдань правоохоронців. За останні роки попит на фальсифікацію документів значно зріс. На «побутовому» рівні – це можуть бути фальшиві посвідчення, дипломи, довідки та багато іншого. Особливо популярними усталено залишаються паспортні документи, як старого, так і нового зразків.

У відповідь на сучасні виклики та необхідність постійного професійного вдосконалення, експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Сергій Науменко та Олена Приймак стали учасниками експертного тренінгу «Захищеність паспортних та інших документів». Захід відбувся на базі Львівського прикордонного загону за ініціативи Державної прикордонної служби України.

Метою тренінгу стало підвищення професійного рівня українських фахівців з питань перевірки справності паспортних документів та виявлення підробок. Основними спікерами виступили представники Федеральної поліції Республіки Німеччини. Зокрема, йшлося про технологічні способи друку фальшивих документів, особливості дослідження голографічних зображень та різноманітні способи захисту оригінальних документів.

Крім того, учасники обговорили актуальність системного аналізу ситуації, пов’язаної зі станом захисту документів у різних сферах діяльності.

Можливо вам буде цікаво: