Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерт лабораторії криміналістичних видів досліджень Київського НДІСЕ став гостем телеканалу «ICTV»

Експерт Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Ігор Самойленко став гостем в студії телепрограми «Факти тижня. 100 хвилин з Оксаною Соколовою». Журналісти телеканалу «ICTV» запросили фахівця допомогти проаналізувати та пояснити особливості проведення балістичних видів досліджень. Зокрема йшлося про річницю загибелі Євгена Кушнарьова та обставини вогнепального поранення, яке стало причиною смерті політика.

У відеосюжеті експерт КНДІСЕ розповів про види та особливості використання куль багатоманітних моделей, механізм їхньої дії та поведінку за різних погодних умов. Пояснив експерт також взаємодію кулі при потраплянні у різні види поверхонь, силу та швидкість пострілу у конкретних місцевостях.

Експерт КНДІСЕ зазначив, що механізм утворення слідів на кулях та гільзах обумовлений конструкцією, станом зброї і патронів, а також приналежністю патронів до даного виду зброї.

Окремим питанням із ведучою Оксаною Соколовою експерт-баліст КНДІСЕ Ігор Самойленко обговорив різні типи взаємодії снаряду з перешкодами, а також процес рикошету.

Можливо вам буде цікаво: