Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Відбулося засідання Координаційної ради з проблем судової експертизи

27 січня 2017 року на базі Міністерстві юстиції України відбулося чергове засідання Координаційної ради з проблем судової експертизи за участі представників Міністерства юстиції та науково-дослідних установ судових експертиз.

До кола питань, які розглядалися під час засідання, було включено розгляд методик проведення судових експертиз, обговорення науково-технічної та довідкової літератури, за якими вони створюються. Крім того, окрема увага була приділена переліку сучасних програмних продуктів, які рекомендовані до застосування в експертній практиці.

Учасники засідання дискутували також з приводу шляхів вирішення проблемних питань проведення комп`ютерно-технічної експертизи, яка останнім часом набула широкої популярності.

Окремим питанням для аналізу стало узгодження проектів нормативно-правових актів, що регламентують порядок проведення спеціалізованими установами судової експертизи, а також внесення пропозицій щодо вдосконалення процесуального законодавства даної сфери.

Рішення щодо розглянутих питань Координаційна рада прийняла колегіально.

Нагадаємо, Координаційна рада з проблем судової експертизи, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, є міжвідомчим консультативно-дорадчим органом, який опрацьовує єдині підходи до організації судово-експертної діяльності та вирішує найважливіші питання розвитку судово-експертної діяльності.

Можливо вам буде цікаво: