Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Експерт Київського НДІСЕ надав коментар з приводу експертизи у розслідуванні загибелі Володимира Івасюка

Самойленко Ігор, головний судовий експерт відділу трасологічних, балістичних, вибухотехнічних досліджень та досліджень зброї, лабораторії криміналістичних видів досліджень, надав свій коментар кореспондентам телеканалу UA:Перший, для репортажу стосовно загибелі українського композитора та виконавця.

Під час інтерв’ю журналістам, Ігор Самойленко розповів, що експертиза проводилась в умовах максимально наближених до відомих обставин загибелі Володимира Івасюка. Для цього експертами інституту спеціально були відібрані аналогічне за характеристиками місце у лісі та спортивно підготовлена людина, яка за статурою та фізичними можливостями відповідала композитору. Сам експеримент проводився весною, за погодних умов, які відповідають імовірній даті смерті Івасюка.

«За результатами експерименту, було встановлено, у тих обставинах було неможливо самотужки одній людині скоїти самогубство. Потрібні були ще двоє або троє осіб», – розповів про результати експертизи Ігор Самойленко.

Як відомо, тіло автора всім відомого хіта «Червона рута», знайшли у Брюховицькому лісі під Львовом ще 18 травня 1979 року. Розслідування, яке було проведено одразу після загибелі, дійшло до висновку про самогубство Івасюка.

Можливо вам буде цікаво: