Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерт КНДІСЕ взяв участь у науково-практичному семінарі, організованому Державним бюро розслідувань України

28 вересня 2022 року Юрій Ірхін, завідувач відділу психологічних досліджень КНДІСЕ, кандидат психологічних наук, доцент взяв участь у науково-практичному семінарі на тему: «Організація  та проведення досудового розслідування корупційних кримінальних правопорушень, предметом яких є неправомірна вигода», який був організований Державним бюро розслідувань України.

Формат проведення семінару передбачав як безпосередню участь учасників, так і підключення в режимі онлайн. Зі вступним словом до учасників заходу виступив Артем Медведенко, заступник керівника Головного слідчого управління ДБР.

Юрій Ірхін виступив з науковою доповіддю на тему: «Допомога слідчому у призначенні психолого-лінгвістичної експертизи. Експертні можливості вказаного виду досліджень для встановлення обставин, що підлягають доказуванню у кримінальних провадженнях про корупційні кримінальні правопорушення». Під час проведення конференції учасники мали змогу поділитися досвідом та обговорити дискусійні питання, що стосуються предмету неправомірної вигоди.

Можливо вам буде цікаво: