Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерт КНДІСЕ Владислав Смірнов взяв участь у засіданні експертної робочої групи ENFSI з судового аудіо та мовлення (FSAAWG)

Старший судовий експерт відділу фоноскопічних, комп’ютерно-технічних досліджень КНДІСЕ Владислав Смірнов, 03 жовтня 2021 року взяв участь у 22-му засіданні експертної робочої групи з судового аналізу аудіо та мовлення (FSAAWG), що проводиться Європейською мережею інститутів судової експертизи (ENFSI).

До складу FSAAWG входить велика кількість криміналістичних та наукових лабораторій, з понад 20 країн світу, таких як Австрія, Бельгія, Велика Британія, Німеччина, Польща, США, Туреччина та інших.

Мета Робочих груп полягає у сприянні розробки нових методик досліджень звуку та ідентифікації за записом мовлення.

Під час засідання 22-ї експертної Робочої групи були розглянуті питання класифікації мікрофонів в умовах шуму, властивостей записів і програм для запису звуку на Android для судового аналізу та судової бази даних різних мов.

Також учасникам засідання були презентовані новий «Посібник з передового досвіду для цифрової автентифікації» та практичне керівництво з передового досвіду з методології судового порівняння мовлення».

КНДІСЕ

Можливо вам буде цікаво: