Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерт КНДІСЕ Лариса Олійник провела тренінг для прокурорів

07 вересня 2021 року в Тренінговому центрі прокурорів України пройшов курс «Участь прокурора у кримінальному проваджені щодо правопорушень вчинених наркозалежними особами». Запрошеним тренером на курс стала Лариса Олійник, старший судовий експерт відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів КНДІСЕ.

Проведення курс було організовано у два етапи: спочатку експерт КНДІСЕ виступала з доповіддю, після чого проводилась сесія у форматі відповідей на питання.

У доповіді експерт КНДІСЕ розповіла про проведення судової експертизи наркотичних, психотропних речовин, та прекурсорів, а також розглянула особливості постановки питань у випадках призначення такої експертизи.

Під час відповідей на питання Лариса Олійник додатково розповіла про методи проведення експертизи наркотичних та психотропних речовин, міжлабораторні тестування, які проводяться в рамках Робочої Групи з дослідження психоактивних речовин «Дія-ЄС».

Наприкінці тренінгу, Лариса Олійник  презентувала перше і друге видання навчального посібника «Судові експертизи в процесуальному праві України», який було видано колективом співробітників КНДІСЕ. В навчальних посібниках розглянуті питання процесуального регулювання та особливості проведення  судових експертиз.

Можливо вам буде цікаво: