Починаючи з 1996 року, коли було ухвалено Основний Закон, дата свята залишається незмінною – щороку День Конституції України відзначають 28 червня.
Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.
Із нагоди Дня Конституції України щиро вітаємо всіх українців і бажаємо їм завжди пишатися своєю країною, дотримувати її закони, пам’ятати про свої громадянські права та обов’язки. Нехай завжди Конституція гарантує гідне повноцінне життя і надає можливості для самореалізації!